تبلیغات
دجال و فراماسون - یاران دجال
دجال و فراماسون - یاران دجال

دجال و فراماسون

صفحه نخست | پست الکترونیک | ارتباط با ما

یاران دجال


یاران سبز پوش دجال

 

روایتی وجود دارد در کتاب بحارالانوار در مورد یاران دجال که یکی از نشانه های آنان شال سبز است که آن را نشان خود می‌دانند، به احتمال زیاد دجال و یاران وی، برای فریب مردم از این نماد و نشانه اهل بیت (ع) استفاده خواهند كرد.

  ... براساس روایتی منسوب به امام علی(ع) بیشتر یاران «دجال» كه به جنگ و ستیز با حضرت ولی عصر(عج) خواهد پرداخت، از افراد ناصالح و آلوده خواهند بود و آنان شال و ردایی سبز رنگ بر سر و شانه های خود خواهند افكند:

« الا و ان اكثر اشیاعه... و اصحاب الطیالسة الخضر.» بحار الانوار، ج52، ۱۹۳

هشدار: ممكن است این حدیث درست نباشد، خودتان تحقیق نمایید.

بسیاری از یاران دجال كسانی هستند كه شال سبز(یا لباس) بر سر و شانه های خود افكنده‌اند. 

برای كسب اطلاعات بیشتر علمی در این زمینه بد نیست از سایت "حوزه" این مطلب را بخوانید كه: "با توجه به معنای لغوی «دجال‏» ، مقصود از آن نام شخص معینی نیست; بلکه هر کسی که با ادعاهای پوچ و بی‏اساس و با تمسک به انواع اسباب حیله‏گری و نیرنگ در صدد فریب مردم باشد، دجال است؛ بر این اساس، دجال‏ها متعدد خواهند بود . وجود روایاتی که در آن سخن از دجال‏های متعدد رفته است، این احتمال را تقویت می‏کند; مانند: «قال رسول الله (ص): یکون قبل خروج الدجال نیف علی سبعین رجالا;  پیش از خروج دجال، بیش از هفتاد دجال خروج خواهند کرد»"  

 و امروز در خیابان‌های تهران نماد حامیان میرحسین موسوی رنگ سبز است؛ حجاب این سبز پوشان و درگیری‌های خیابانی كه این سبزپوشان در شهر درست می کنند ما را وادار می‌كند تا علی‌رغم میل باطنیمان شباهت‌هایی در بین آن‌چه در شهر می‌بینیم و احوالات دجال ایجاد نماییم اما من بازهم نمی‌توانم باور كنم! و نمی خواهم؛

 در این‌جا قضاوتی نمی‌كنم و تنها دو مطلب را در كنار هم به شما عرضه می‌كنم. امیدوارم تهمت "تهمت زدن" را بنده نسبت ندهید. ظاهر شخص آقای موسوی بد نیست  و  همچنین ظاهر برخی صحبت‌هایشان زیبا و اسلامی است(و برخی دیگر مانند تهمت "دروغ" به احمدی نژاد زشت و غیراسلامی) اما از پشت پرده چه كس خبر دارد؟ من و شما نمی‌دانیم، احتیاط شرط عقل است و من تنها یك "نگرانی"‌ام را در مورد برخی هواداران سبزپوش مطرح كردم. ان شاء الله  که چنین نباشد.

اصلا فرض را می‌گذاریم بر این‌كه چنین حدیثی وجود ندارد، این‌گونه استفاده ازدین برای اهداف سیاسی كه استكبار از آن حمایت می‌كند چه تحلیلی دارد؟

اكنون سوال از آقای موسوی این است كه: آیا صحنه‌هایی كه این روزها در خیابان‌ها و برخی مكان‌های استقبال و ستادهای شما در حال وقوع است با كدام یك از منطق و سیره و روش اجدادمان قابل جمع است؟  چرا تاکنون تذکری به طرفدارانتان در این زمینه نداده اید؟ 

  راستی كه شما جمله "امید فردا، فرزند زهرا" را یكی از شعارهای خود انتخاب كردید، چگونه حاضر شدید در یكی از نشریاتتان شهادت مظلومانه مادر سادات را "وفات" بخوانید؟ برای جلب آرای چه كسانی؟ به چه قیمتی؟ 

شال و سربند و كلاهی سبز بر سرهایشان

مانتوهای سبز تنگ و نیمه بر اندامشان

با همایش‌های خود خون در دل مولا كنند

اینچنین تبلیغ رنگ سبز سیدها كنند!

موسوی، این‌گونه خواهی دولتی احیا كنی؟

این‌چنین تو همرهی با حضرت زهرا(س) كنی؟


تكمیلی: مطلب بالا را قبل از انتخابات نوشتم، الآن پس از انتخابات فكر می‌كنم با توجه به سبزپوش شدن منافقان و گروه‌های سلطنت‌طلب خارج از كشور بتوان بهتر حدیث بالا را تفسیر كرد؛ دقت شود كه شخص آقای موسوی و طرفداران ایشان كه به نظام جمهوری اسلامی معتقدند مصداق این حدیث نمی‌دانم...دوستی اینجا در همین زمینه نگاشته است

.

این مطلب واكنش‌های زیادی را در پی داشته است؛ بحث‌های موجود در بخش نظرات موید این مطلب است. توصیه می‌كنم حتما آنها را بخوانید و طبق توصیه قرآن بهترین را برگزینید و جهت آگاهی بیشتر به كتب معتبر مراجعه نمایید.

در ادامه مطلب سعی شده است تا به طور علمی‌تر و مستدل‌تر درباره دجال سخن گفته شود...

یکی از اعتقادات مسلمان ها وادیان ابراهیمی خروج دجال در آخرالزمان است
در حدیثی امام فرمود: "از زمان حضرت نوح (ع) تا زمان حضرت محمد (ص) هر پیامبری آمد قوم خود را از فتنه دجال بر حذر می‌داشت."
(بحارالانوار جلد 52 باب 25 صفخه 195کتاب خرائج جرائحج 3ص1138)

در نتیجه می‌بینیم علاوه بر مسلمان‌ها، یهودی‌ها و مسیحی‌ها هم معتقد به خروج دجال هستند؛ در این مقاله در صدد بررسی صحت و سقم این عقیده و بیان جزئیات خروج دجال هستیم.
قبل از ورود به بحث تذکر این مطلب را ضروری می دانم که تحقیقات ما بر اساس احادیث و روایات است و بدون توجه به صحت و سقم روایات ، محتوای آن را دسته بندی نموده و در اختیار شما قرار می‌دهیم.

نام دجال
نام اصلى دجال، «صائد بن صائد»و كنیه‏اش «ابویوسف‏» است. مادرش زنی یهودى به نام «میمونه‏»است
بحار ج 52 ص 195 باب 25
کلمه دجال صیغه مبالغه از دجل گرفته شده به معنای خدعه و نیرنگ ، است
و به این خاطر او را به دجال ملقب کرده‌اند که با خدعه و نیرنگ حق و باطل را به هم مخلوط کرده و با دروغ و تزویر، باطل را حق جلوه می‌دهد وحق را باطل. مردم را فریب می‌دهد و به دنبال خود می‌کشاند.
در حدیث دیگر او را مسیح دجال نامیده‌اند چون دجال یکی از چشمانش پوشیده است و در زبان عربی به چشمی که پوشیده شده ممسوح گویند.
درحدیث است که حضرت عیسی فرمود بعد از من پیغمبری صادق از ذریه اسماعیل می‌آید و مدعی نبوتی از بنی اسرائیل که دروغگو است.     (اقبال العمال ص 499)

مشخصات دجال
نشانى‌هاى دقیق دجال دركلام امیرمؤمنان على علیه السلام:
حضرت علی (ع) فرمود: دجال صائد بن صائد است؛ شقی کسی است که تصدیقش کند و سعید کسی است که تکذیبش کند از سرزمینی که به آن اصفهان می‌گویند از روستائی که معروف است به یهودیه خروج می‌کند چشم راستش ‏از اصل خلقت ندارد به طورى كه‏گودى حدقه‏اش نیست و دیگرى كه‏ در پیشانیش است، مانند ستاره‏صبح مى‏درخشد و در آن چشم علقه‌ای است که گویا ممزوج به خون است میان دو چشمش نوشته کافر که آن را هر باسواد و بی سوادی می‌خواند در دریاها فرو می‌رود و خورشید با او سیر می‌کند در مقابل او کوهی از دود است و پشت سرش کوهی سفید مردم کوه را می‌بینند و به نظرشان غذا می آید او در قحطی شدید خروج می‌کند وبه‏ درازگوش سبز یا خاكسترى رنگ‏سوار شود فاصله میان دو گامش یک میل هست( طبق روایت دیگر فاصله ی میان دو گوش الاغش یک میل است) ..... و زمین در زیر پایش ‏پیچیده مى‏گردد و به هیچ آب ‏نمى‏گذرد مگر اینكه خشكیده‏مى‏شود به طورى كه جایش تا روزقیامت‏خشك مى‏ماند. با صدای بلند ندا می‌کند بطوری که جن و انس و شیاطین ما بین خافقین آن صدا را می‌شنوند می‌گوید ای اولیاء من انا الذی خلق فسوی و قدر فهدی انا ربکم الاعلی(این من که خلق می‌کنم و بدن شمارا مستوی القامه قراردادم منم پروردگار بلند مرتبه شما)
این دشمن خدا دروغ می گوید او اعور است و طعام می‌خورد و در بازار راه می‌رود.
(
یعنی یک چشم است وغذا میخورد ودر بازار راه میرود درحالی که خداوند بلند مرتبه‌ای که خالق آدم و عالم است اینگونه نیست )

آگاه شوید بدرستى كه بسیارى ازتابعان او در آن روز اولاد زنا و صاحبان طیلسان سبز هستند ( وآن ردایی است که مثل مانتو وپالتو روی لباس خود می پوشند )

خداوند عزوجل او را در شهر«شام‏» در بالاى تلى كه معروف است ‏به تل «افیق‏» سه ساعت از روز«جمعه‏» گذشته به دست كسى كه‏مسیح بن مریم علیه السلام در پشت‏سرش‏نماز مى‏گزارد، به قتل مى‏رساند.....     (بحار ج 52 ص 195 باب 25)

درروایات اهل بیت(ع) آمده است كه در آخر زمان انسانی می آید با مشخصات زیر:
1.
دراصل خلقت چشم راست ندارد (حتی گودی حدقه هم ندارد)
2.
یك چشم دارد
3.
چشم او در وسط پیشانی اوست.
4.
چشم او مثل ستاره می درخشد.
5 .
چیزی در چشم اوست که گویی آمیخته به خون است. وی در یک قحطی سختی می‌آید ، و بر الاغ سفیدی سوار است»
6-
چشمش همچون دانه انگوری است که بر روی آب قرار گرفته باشد»
7.
مردی چاق،
8.
سرخ ‌رواست
9
باموهای مجعد
10.
جادوگر ماهری است که باسحر کاری میکند که مردم سرگین الاغش را خورما ونقل ونبات میبینند ودر دهان خود میگذارند
11.
و همراه او دو کوه نان وآب میبینند
12.
همراهش باغی وآتشی میبینند که تصور میکنند او خداست واین هم بهشت وجهنم اوست.
13.
او رسما ادعای خدایی میکند وبرای اثبات ادعای خود افرادی را میکشد وزنده میکند
(
باسحر وجادو به نظر می آورد که کسی را کشته وزنده کرده )
امالی طوسی ص 265 مجلس 10

در صحیح مسلم در کلام رسول خدا (ص) دجال چنین توصیف شده است:«او مردی چاق، سرخ روی ، با موی سر مجعد و اعور (چپ چشم) است ،چشمش همچون دانه انگوری است که بر روی آب قرار گرفته باشد»      (مهدی موعود، ترجمه و نگارش علی دوانی، ص972)

زمان قیام او
آنچه در میان عوام الناس معروف است این است که دجال در حالی که بر الاغی سوار است قبل از ظهور حضرت مهدی (عج) قیام می‌کند و دنیا را به فتنه و فساد می‌کشد و پس از آن ، امام عصر حضرت حجه بن الحسن العسکری ظهور می‌کند.
در حالی که این عقیده هرگز صحت ندارد !
آنچه از احادیث و روایات بر می‌آید خروج دجال از علائم ظهور قیامت است نه از علائم ظهور امام زمان.
در حدیثی است که رسول خدا (ص) فرمود:
قبل از قیامت ده نشانی ظهور خواهد کرد که چاره ای از آن نیست:
1ـ خروج سفیانی
2ـ خروج دجال
3ـ دخان ( دود )
4ـ دابة الارض
5ـ خروج قائم
6ـ طلوع خورشید از مغرب
7ـ نزول حضرت عیسی
8ـ فرورفتن زمین در مشرق
9ـ فرورفتن زمین در جزیرة العرب
10ـ آتشی که ازعدن سر می کشد و مردم را بسوی محشر سوق می‌دهد
مدرک بحار 52ص209 باب 25 وبحارج6 ص303بابنویسنده: anti antidajjal | تاریخ: جمعه 29 بهمن 1389 موضوع: لینک ثابت نظر ها ()
آخرین مطالب

پروتکل 24 گانه صهیون [مانیفیست یهود]

بانک ایرانی که نماد ماسونی افتخارش است

فراماسون در كره شمالی

مسجد قدس تهران نماد زیبای ماسون ها در تهران

تاریخچه آمریکا عملیات پرچم دروغین

نماد X و مفاهیم آن...

همه چیز درباره شیطان پرستی

خودنمایی نمادصهیونسیتی در میدان انقلاب تهران

سایه شیطانی "ابراج البیت" بر سر بیت الله الحرام !

مسجد قدس تهران نماد زیبای ماسون ها در تهران

شهرداری شیراز باعث افتخار ماسون ها و بهائیان

نماد های فراماسونی در قهوه تلخ

فراماسونها در ایران

فراماسونها در جام جهانی

یاران دجال


Powered By
RozBlog.COM

کلیه ی حقوق مادی و معنویوبلاگ دجال و فراماسون - یاران دجال محفوظ می باشد.
طراحی شده توسط hamid safi