تبلیغات
دجال و فراماسون - فراماسونها در ایران
دجال و فراماسون - فراماسونها در ایران

دجال و فراماسون

صفحه نخست | پست الکترونیک | ارتباط با ما

فراماسونها در ایران
دجال ، فراماسون ، فراماسونری ، ماسون ، معماران آزاد ، آخرالزمان ، رائفی پور ، امام زمان ، یهود ، صهیونیسم ، ضد مسیح ، شیطان پرستی ، متالdajal ، dajjal ، freemason ، freemasonry ، end ، crist ، antichrist ، satan ، jesus ، Mahdi ، imam ، مسجد قدس ، معماری ، جام جهانی ، بناها ، نمادها ، علامت ، نشانه ، ظهور ، آمریكا ، 11سپتامبر ، ایران ، سیاست ، سیاسی ، نظم نوین جهانی ، جن ، عیسی ، موسی ، استر ، Esther ، Horos ، moon ، sun ، world ، war ، جنگ ، جنگ جهانی ، حمله ، كشتار ، كلوپ روتاری ، مصر باستان ، فرعون ، اسكندر ، قرآن ، كابالا ، جادو ، سحر ، magic ، gen ، god ، metal ، metalica ، black metal ،

ساختمانها و نفوذ فرقه ها در طراحی فراماسونها

در طراحی هتل تازه‏سازی در شهر مقدس مشهد و در جوار بارگاه ملکوتی ثامن الائمه حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) نه تنها اصالت معماری ایرانی و نشانه‏های هویت اسلامی رعایت نشده است بلکه ستون‏ها، اشكال هندسی، گنبد و هرم آن کپی تردید ناپذیری از معماری غربی است که به وضوح دیده می شود.

 سالهاست که بسیاری از اندیشمندان و متفکران جهان اسلام، خطر بحران ‏هویت جوانان مسلمان در برابر مظاهر فریبنده غرب را لمس کرده و نسبت به آن هشدار می‏دهند. یکی از مهم‏ترین مظاهر هویت جهان اسلام، معماری و شهرسازی آن است که اتفاقا برخلاف برخی رشته‏های هنری دیگر، از پیشینه و غنای زیادی در جهان اسلام برخوردار است.

 از همین روست که مقام معظم رهبری بارها بر حفظ نما و ظاهر اسلامی در ساخت شهرها تأکید فرموده و گفته‏اند که باید در مهندسى‏هاى ما نشانه‏هاى اسلامى آشكار باشد تا هر كس وارد شهرهای ما می‏شود نشانه‏هاى اسلامى را واضح و آشكار ببیند.

 اما متأسفانه نه تنها به این هشدارها و دغدغه ها توجهی نمی شود بلکه برخی سهل‏انگاری‏ها، بی‏توجهی‏ها یا بی‏اطلاعی‏ها به این بحران دامن نیز می‏زند. نمونه آن هتل تازه‏سازی در شهر مقدس مشهد و در جوار بارگاه ملکوتی ثامن الائمه حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) است که نه تنها در طراحی آن اصالت معماری ایرانی و نشانه‏های هویت اسلامی رعایت نشده است بلکه ستون‏ها، اشكال هندسی، گنبد و هرم آن کپی تردیدناپذیری از معماری غربی است که بوضوح «گنبد و ساختمان کنگره آمریکا» و «ستون‏ها و نمای ورودی کاخ سفید» را تداعی می‏کند!!

 این بسیار عجیب است که طراحان، مهندسان و مالکان این هتل بزرگ، بدون توجه به قدمت معماری ایرانی و اسلامی که الهام گرفته از دین ، هنر، عقائد و فرهنگ غنی ماست، به این گنج پربها پشت کرده و معماری غربی را کپی نموده‏اند؛ آنهم در مهم‏ترین خیابان شهری که سالانه میلیون‏ها زائر داخلی و خارجی دارد و در مسیر فرودگاه و ترمینال تا حرم مطهر است.

.

 

به نظر شما در مقابل زائران عراقی، حجازی، لبنانی، پاکستانی، و حتی اروپایی و آمریکایی که از ما سؤال خواهند کرد که چرا معماری خود را کنار گذاشته و در یک شهر مذهبی، نماد کاخ سفید و کنگره ایالات متحده را علم کرده‏اید چه پاسخی دهیم؟!

 در پایان ضمن درخواست عنایت و هوشیاری بیشتر مسؤولین شهرسازی و معماری ومهندسی، توجه همه را به نص سخنان رهبر معظم انقلاب جلب می‏کنیم: «باید همه نشانه‏هاى توجه به نماز و اقامه‏ى نماز را در شهر اسلامى ـ بخصوص در شهرهایى مثل تهران و شهرهاى بزرگ كشور ـ بینندگان باید احساس كنند؛ هم مردم خودمان، هم كسانى كه وارد این شهرها می شوند. نشانه‏هاى اسلامى باید واضح و آشكار باشد؛ كما اینكه در مهندسى‏هاى ما باید نشانه‏هاى اسلامى آشكار باشد. صهیونیست‏ها هر نقطه‏ى دنیا كه خواستند یك ساختمانى بسازند، آن علامت نحس ستاره‏ى داوود را سعى كردند یكجورى رویش تثبیت كنند. كار سیاسى‏شان اینجورى است. ما مسلمان‏ها نشانه‏هاى اسلامى و مهندسى اسلامى را باید در همه‏‏ى كارهایمان، از جمله در باب مهندسى بایستى مراعات كنیم (هفدهمین اجلاس نماز - 1387 نویسنده: anti antidajjal | تاریخ: جمعه 29 بهمن 1389 موضوع: لینک ثابت نظر ها ()
آخرین مطالب

پروتکل 24 گانه صهیون [مانیفیست یهود]

بانک ایرانی که نماد ماسونی افتخارش است

فراماسون در كره شمالی

مسجد قدس تهران نماد زیبای ماسون ها در تهران

تاریخچه آمریکا عملیات پرچم دروغین

نماد X و مفاهیم آن...

همه چیز درباره شیطان پرستی

خودنمایی نمادصهیونسیتی در میدان انقلاب تهران

سایه شیطانی "ابراج البیت" بر سر بیت الله الحرام !

مسجد قدس تهران نماد زیبای ماسون ها در تهران

شهرداری شیراز باعث افتخار ماسون ها و بهائیان

نماد های فراماسونی در قهوه تلخ

فراماسونها در ایران

فراماسونها در جام جهانی

یاران دجال


Powered By
RozBlog.COM

کلیه ی حقوق مادی و معنویوبلاگ دجال و فراماسون - فراماسونها در ایران محفوظ می باشد.
طراحی شده توسط hamid safi